AKTUALNOŚCI STRONA GŁÓWNA

Tłumy gości odwiedziło ekspozycję statyczną PZL-Świdnik oraz podziwiało produkty przedsiębiorstwa w zapierających dech w piersiach pokazach w locie. 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Air Show-2013 w Radomiu.

WIĘCEJ

Podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach (2-5 września, 2013), PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, wystawia wielozadaniowy dwusilnikowy wojskowy śmigłowiec AW149. To kolejna demonstracja śmigłowca po ostatnich pokazach lotniczych Air-Show 2013 w Radomiu, podczas których maszynę zaprezentowano na wystawie statycznej oraz w locie. Opierający się na wspólnej platformie śmigłowiec AW149, PZL-Świdnik oferuje w przetargu na dostawę 70 wielozadaniowych śmigłowców dla polskich Sił Zbrojnych.

WIĘCEJ

PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, prezentuje SW-4 Solo RUAS/OPH podczas tegorocznej edycji MSPO potwierdzając potencjał, jaki przedsiębiorstwo posiada w europejskim sektorze lotniczym, w którym zdalnie pilotowane i bezzałogowe statki powietrzne są synonimem najbardziej zaawansowanej technologii.

WIĘCEJ

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, zaprezentowała najnowocześniejsze technologie podczas MSPO w Kielcach. Przedsiębiorstwo wystawiło najnowszej generacji wielozadaniowy śmigłowiec AW149 oferowany w przetargu na 70 śmigłowców dla Polskich Sił Zbrojnych oraz SW-4 Solo RUAS/OPH. Wśród odwiedzających stoisko oraz ekspozycję statyczną spółki nie zabrakło najwyższych rangą urzędników państwowych, przedstawicieli Sił Zbrojnych, przedsiębiorstw z branży zbrojeniowej, dziennikarzy oraz entuzjastów lotnictwa. Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową.

WIĘCEJ

PZL-Świdnik S.A., spółka z grup AgustaWestland, ma przyjemność poinformować, że w najbliższy weekend (14-15 września), zademonstruje najnowszej generacji wielozadaniowy śmigłowiec wojskowy AW149 podczas Bemowo on Air w Warszawie. Prezentacja śmigłowca AW149 będzie zwieńczeniem udanej serii pokazów zorganizowanych w Polsce, które obejmowały Radom Air Show-2013 oraz MSPO 2013 w Kielcach.

WIĘCEJ
« 111 12 13 14 1522 »