AKTUALNOŚCI

Urząd Miasta Lublin, Urząd Marszałkowski oraz Zarząd PZL-Świdnik 14 kwietnia br. podpisały list intencyjny w sprawie utworzenie Lubelskiego Klastra Zaawansowanych Technologii Lotniczych. Podczas uroczystości, która odbyła się na Zamku Lubelskim podkreślono wkład Lubelszczyzny w rozwój polskiego lotnictwa oraz zapewniono o wzajemnej współpracy pomiędzy władzami samorządowymi, nauką a otoczeniem biznesowym.

WIĘCEJ

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, z przyjemnością informuje, że 26 marca b.r. gościła delegację 27 włoskich oficerów, wśród których byli m.in. Prezes Centro Alti Studi per la Difesa (CASD), admirał Rinaldo Veri oraz Attaché Obrony Republiki Włoskiej w Warszawie, gen. bryg. Filippo Camporesi. Wizyta miała na celu szczegółowe zapoznanie się gości z działalnością spółki, która od 2010 r. jest częścią grupy AgustaWestland.

WIĘCEJ

PZL-Świdnik i AgustaWestland z przyjemnością informują, że Grupa Finmeccanica, do której należą spółki, uzyskała certyfikat Top Employer Polska 2014 w uznaniu dla dobrych praktyk i polityki personalnej prowadzonej przez przedsiębiorstwo w Polsce.

WIĘCEJ