AKTUALNOŚCI

Włoska minister obrony Roberta Pinotti złożyła dzisiaj wizytę w PZL-Świdnik, zakładzie należącym do spółki AgustaWestland. Wizyta była związana z jej oficjalną podróżą do Polski. Podczas pobytu na terenie polskiego zakładu minister Pinotti zapoznała się z zaawansowaną technologią i możliwościami produkcyjnymi spółki.

WIĘCEJ

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, ma przyjemność poinformować, że dwa wyprodukowane przez nią śmigłowce W-3PL Głuszec, będące w służbie polskich Wojsk Lądowych, z powodzeniem prezentują swój potencjał w zakresie zapewniania wsparcia bojowego w ramach Combined Joint Personnel Recovery Standardisation Course (kurs standaryzacyjny z zakresu odzyskiwania izolowanego personelu, CJPRSC), który odbywa się we Florennes, Belgia.

WIĘCEJ

Foto relacja z MSPO 2014

Kielce 15/09/2014

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, zaprezentowała najnowocześniejsze technologie podczas MSPO 2014 w Kielcach. Przedsiębiorstwo wystawiło najnowszej generacji wielozadaniowy śmigłowiec AW149 oferowany w przetargu na 70 śmigłowców dla Polskich Sił Zbrojnych oraz SW-4 Solo RUAS/OPH.

WIĘCEJ