AKTUALNOŚCI

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, ma przyjemność poinformować, że dwa wyprodukowane przez nią śmigłowce W-3PL Głuszec, będące w służbie polskich Wojsk Lądowych, z powodzeniem prezentują swój potencjał w zakresie zapewniania wsparcia bojowego w ramach Combined Joint Personnel Recovery Standardisation Course (kurs standaryzacyjny z zakresu odzyskiwania izolowanego personelu, CJPRSC), który odbywa się we Florennes, Belgia.

WIĘCEJ

Foto relacja z MSPO 2014

Kielce 15/09/2014

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, zaprezentowała najnowocześniejsze technologie podczas MSPO 2014 w Kielcach. Przedsiębiorstwo wystawiło najnowszej generacji wielozadaniowy śmigłowiec AW149 oferowany w przetargu na 70 śmigłowców dla Polskich Sił Zbrojnych oraz SW-4 Solo RUAS/OPH.

WIĘCEJ

Przedstawiciele AgustaWestland i PZL-Świdnik wezmą udział w XXIV Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju, by rozmawiać z reprezentantami polityki i biznesu o wzajemnym wpływie obronności i gospodarki. Forum Ekonomiczne to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w regionie.
W dniach 2-4 września 2014 r. w Krynicy-Zdroju zgromadzą się międzynarodowi liderzy polityki, biznesu i nauki, gdzie w ramach Forum Ekonomicznego będą dyskutować o problemach oraz wyzwaniach stojących przed Europą i światem.

WIĘCEJ